Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Bera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 • Kukes 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Kristina Bera është një shkrimtare e vogël. Ajo esht vajza e pare e familjes dhe jeton ne Krume....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Brisilda Aliaj

Sidorela Cela

Dorina Isha

Margarita Hajdini

Era Jenishi

Darla Cepele

Antea Nuredini

Gledja Dervishi

Arbnora Kelmendi

Erita N.Bytyqi

Tags: Kristina Bera


Komente mbi këtë artist