Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kristina Marku - Pema E Dashurise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pema E Dashurise".
3. Video është e këngës "Pema E Dashurise", por nuk këndohet nga Kristina Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kristina Marku - Pema E Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  33

Muzika & Orkestrimi:

Alban Arifi

Këngë e albumit:

"Nuse Me Fat"

Komente

4 🔥

24/03/2013

2013-03-24T17:30:30+00:00Pa hile ty te deshta pa hile jo si ty mirpo kur nuk reshta kam dhan shum dashni kurr skam met pa zemer met mallku spo du kam pas sur ne emer taf per jet per mu Te gjith lumenjt kan me rrjedh qdo pranver kan me lulzu por pema jon me shtat nuk hedh por dot thahet me mir kshutu te gjith lumejt kan me rrjedh qdo pranver kan me lulzu por pema jon me shtat rrufe por dot thahet me mir kshtu
Tash kam pun me veten zemren me pastru dalngadal do tretet kjo dashni per mu kurr skam met pa zemer met mallku spo du kam pasur ne emer taf per jet per mu
Te gjith lumenjt kan me rrjedh qdo pranver kan me lulzu por pema jon me shtat nuk hedh por dot thahet me mir kshtu
Te gjith lumenjt kan me rrjedh qdo pranver kan me lulzu por pema jon me shtat rrufe por dot thahet me mir kshtu
Te gjith lumenjt kan me rrjedh qdo pranver kan me lulzu oooo pema jon me shtat rrufe dot thahet me mir kshtu


Ky tekst u dërgua nga Vlora
Më Shumë Këngë Nga Kristina Marku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet