Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Marku - Cuni Lales Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Jam sugarja nones princesha e babes
Per mu po tranohet krejt djemt e mehalles
Prandaj ki kujdes e mos luj me mu
Nese,me tradhton mundesh me u pervlu

Ref
O mor cuni lales
Me mu s ka hajgare
Nese m lun prej fjales
Une te djegi fare

Bota eshte e vogel rrena del ne shesh
Nese e then besen une e fundit qesh
As me bisht te syrit s dua me m levrit
N dashuri ka kushte mos thuj se ke dite


Kristina Marku - Cuni Lales
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cuni Lales".
3. Video është e këngës "Cuni Lales", por nuk këndohet nga Kristina Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristina Marku:


Komente 0