Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Marku - Shqiperi Etnike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shqiperi Etnike
Shqiperi fisnike

Ooo shqipet thone nji fjale te bardhe
Shqipet dojn bashkim kombtar
Vijat do t ja fshi hartes copa -copa
Guret do ti shkri po s deshi Europa

Zemer t'kemi moj Tirane
Je kryeqender per te tan
Se te gjitha rruget e atdheut
Vijn pushojne n shesh t Skenderbeut

REF. 2x:
Shqiperi Etnike
Shqiperi fisnike
Une jam shqipja bija e shqiptarit
Bashk i dua trojet e vacanti

Oo kem me bo ni dasem t madhe
Dridhet toka kang e valle
Dasma e bashkimit te Shqiperise Etnike
Dasma e betimit n flamur e shqipe

Vjen Presheva vjen Cameria
Shkup Tetove Plave e Gucia
Krenar do valoje flamuri kuq e zi
Krejt trojet shqiptare vec ne nji Shqipni

REF. 2x:
Shqiperi Etnike
Shqiperi fisnike
Une jam shqipja bija e shqiptarit
Bashk i dua trojet e vacanti


Kristina Marku - Shqiperi Etnike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperi Etnike".
3. Video është e këngës "Shqiperi Etnike", por nuk këndohet nga Kristina Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristina Marku:


Komente 0