Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kristina Marku - Oj Lulije Oj Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulije Oj Llokum".
3. Video është e këngës "Oj Lulije Oj Llokum", por nuk këndohet nga Kristina Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kristina Marku - Oj Lulije Oj Llokum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2018"

Komente

Asnjë Koment

23/10/2018

2018-10-23T05:44:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulije Oj Llokum" kënduar nga Kristina Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Oj lulije o llokum
llokumi mearra
llokumi me arra o

cka ka nuse ne mahall tone
ti je ma e para
ti je ma e para o

Oj lulie o llokum
llokum me lajthia
llokum me lajthia o

cka ka nuse ne mahall tone
ti je ma e mira
oh ti je ma e mira oMë Shumë Këngë Nga Kristina Marku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë