Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Xega
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Kristina Xega është këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Në Nëntor 2008, Kristina Xega merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Vetem Nje Here".

Në vitin 2008, Kristina Xega publikon albumin "Ne Nje Enderr".

Në Maj 2009, Kristina Xega merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Flake Ne Nje Ere".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0