Kristine Elezaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  47
BIOGRAFIA: Kristine Elezaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fierce, fun, edgy, and brave are just some of the words that describe Kristine Elezaj. Kristine emerges on the music scene with a voice and style that defy club scene complacency. Combined with her incredible beauty, fashion style and one of her favorite hobbies - rally car driving, Kristine is a uniquely sensational artist that stands apart from the rest. A young Kristine got her professional “stage” start when the legendary Nick Ashford in...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Samanta

Erisa Dragoshi

Jona Koleci

Kristela Gjoka

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Juna Manaj

Viki


Tags: Kristine Elezaj, Kristine, Kebe

Krijo Një Kartolinë