Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kristo Trendafili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Kristo Trendafili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nijazi Bytyqi

Agon Ibrahimi

Edi King

Gjergj Jorgaqi

Sheki Hoxha

Gima

Gledi

Agron Berisha

Andos

Senad Rrahmani

Tags: Kristo Trendafili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet