Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristo Thano - Nuk Po E Sheh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A m’ke mendu najher a mke mendu
kam pas per Ty naj vler

Mua nuk me ze gjumi
Më Nuk te shoh as Në endrra
Mua me mungon dhe parfumi që hedh
Parfumi qe hedh

Vec per ty e ndala kohen
Vec per ty e ndala kohen
Vec per ty e ndala boten
Vec per ty e ndala

Dashuri si ne perralla rruget e ndara
po tash ky mbete po tash ku mbete
Mbas teje u kalla i dhash te tana apo nuk po e shesh apo apo nuk po e sheh

Apo apo nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Apo apo nuk po e sheh
Apo apo nuk po e sheh

Apo apo nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Apo apo nuk po e sheh
Apo apo nuk po e sheh


Nuk po mduhet me ke zgjohesh edhe me ke fle Ka me tmungu si vet t hena
Mke Pas then ke ndjenja por tash ku I ke
A kan qen kto ndjenja t’mdhaja

Dashuri si ne perralla rruget e ndara
po tash ky mbete po tash ku mbete
Mbas teje u kalla i dhash te tana apo nuk po e shesh apo apo nuk po e sheh

Apo apo nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Apo apo nuk po e sheh
Apo apo nuk po e sheh

Apo apo nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Nuk po e sheh eeeeee
Apo apo nuk po e sheh
Apo apo nuk po e sheh


Ky tekst u dërgua nga ArlindaKristo Thano
Publikimi: 09/04/2022
Teksti: Kristo Thano
Orkestrimi: Kristo Thano
Produksioni: Kristo Thano
Master: Avaxus
Video Produksioni: Oliver Brian ProductionsKristo Thano - Nuk Po E Sheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Po E Sheh".
3. Video është e këngës "Nuk Po E Sheh", por nuk këndohet nga Kristo Thano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristo Thano:


Komente 0