Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristo Thano - Larg Meje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Larg meje je 3x
Larg meje je 3x

Ka me tvra ty merzia
Shkele ndjenjat e mia
Që mlendon sikur ta dija
Aaaaaaaaaaaa

Kohen kisha kthye nuk tlija
E Mke deh sikur rakia
Sa pak tzgjati dashnija
Aaaaaaaaaaaaaaa

Larg meje je x3
Larg meje je x3

Boten shija Në syt e tu blu
Do vi dita që kam me tmungu
Do vi dita që ki me mkerku
Do vi dita që ki me lotu
Tjeter Tash i fshin lotet e tu
A ka me tdasht ai si un tdu
A ka me tdasht.

Aaaaaaaaaaj

Me kerkove vec nje yll
Ta dhash Gjith qeillin
Me kerkove vec nje dallge
Ta dhash Gjith detin
Me kerkove ngrohtesi e un tpruna diellin
a ka me tdasht
Ai


Ky tekst u dërgua nga ArlindaKristo Thano
Publikimi: 06/05/2022
Orkestrimi: Kristo Thano
Produksioni: Kristo Thano
Teksti: Rina Maloku & Kristo Thano


Kristo Thano - Larg Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Meje".
3. Video është e këngës "Larg Meje", por nuk këndohet nga Kristo Thano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristo Thano:


Komente 0