Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristo Thano - Akull Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bej te fle sme len kujtimet vet nuk muj mrendojn pendimet
Nuk me mban dot me kjo dhome pa ty
sjemi sot sic ishim dije si ta beri zemra te me lije te me thoje lamtumiren ne sy.

Vall ishim vec kalimtar qe u pam diku aty

Ti zdi sa koh qe me ka mar tmesoj zemren pa ty

Gjith kto koh un e kam ndar veten time ne dy

Njera an e imja qesh dhe tjetra te qan per ty

Rref: Akull para teje un mbeta kur mi the ti krejt te vertetat
kur me the nuk je me ajo qe mendoja
Akull para teje u ndala Dhe per cdo mekat zemer fala
Fjal nuk thash doja vec per her te fundit te degjoja.

Me mungon ah sa vet zoti isha betu te jem i joti dhe nuk mund ta shkel kete premtim
A te dhemb njesoj si mua kur kujtoj fjalen te dua te ma thoje nuk ish ë veshtire


Ky tekst u dërgua nga ArlindaKristo Thano
Publikimi: 24/03/2023
Teksti: Kristo Thano
Orkestrimi: Kristo Thano
Produksioni: Kristo Thano
Master: Nymphajon Records


Kristo Thano - Akull
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akull".
3. Video është e këngës "Akull", por nuk këndohet nga Kristo Thano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristo Thano:


Komente 0