Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krusita Stafa
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Mars 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  286
Këndon kryesisht: pop

Krusita Stafa është këngëtare e njohur. Në vitin 2011, Krusita Stafa shpallet fituese në Gjeniu I Vogel 4.

Në Tetor 2018, Krusita Stafa merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Akull".

Më datë 8 Korrik 2020, Krusita publikon videoklipin "Djali M'la". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ronela Hajati. Produksioni audio u realizua nga Tull Production.

Në Maj 2021, Krusita merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën "Kam Mbijetu".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Anonymous  

Komente

1

Fituese e

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1