Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krusita - Kam Mbijetu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

I besoj ndjenjes
Ksaj rradhe, ksaj rradhe shume
Me vetem nje prekje
Godet, vret dhe me fryme me mbush
Prap kam mbijetu

Nuk te marr inat
Dhe nese me shan
S'ti le boshe une krahet
Çdo qelize nga ty merr ajer
Ti je si une, ke frike si une
Do njesoj si une
Si ti jam dhe une

Do kerkoj ndjese une
Dhe nese gabim je ti
Nuk do mendoj shume
Tek ty po dorezohem me shpirt
Zemren e ke ti

Nuk te marr inat
Dhe nese me shan
S'ti le boshe une krahet
Çdo qelize nga ty merr ajer
Ti je si une, ke frike si une
Do njesoj si une
Si ti jam dhe une
Nuk te marr inat
Dhe nese me shan
S'ti le boshe une krahet
Çdo qelize nga ty merr ajer
Ti je si une, ke frike si une
Do njesoj si une
Si ti jam dhe une
Ti je si une, ke frike si une
Do njesoj si une
Si ti jam dhe une...


Ky tekst u dërgua nga KristinaKrusita Stafa
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Bruno & Dj Vicky
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Produksioni: Threedots


Krusita - Kam Mbijetu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mbijetu".
3. Video është e këngës "Kam Mbijetu", por nuk këndohet nga Krusita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Krusita Stafa:


Komente 0