Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krusita - Pishman Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tregomë sa rëndë e përjeton
E jotja jam por më nuk jam
se lot me lot u ndamë
s'e njoh më vehten jo
e vram e lodhme jam
te unë më ti s'jeton

Se malli ka më t'marrë ty
edhe këtë natë
edhe këtë natë
edhe këtë natë
e di qe je pishman
po jo s'muj me ta falë
mo s'muj me ta falë
s'muj me ta falë

Sikur dëgjoja zërin tënd
po s'ishe ti
do ta dija, do ta ndjeja
si në fillim
në krah kur të mbjaja
ishe dhe kur qaja
sot jeton ti pa mu
vete erdhe te ndarja
në krah kur të mbjaja
ishe dhe kur qaja
sot jeton ti pa mu

Se malli ka më t'marrë ty
edhe këtë natë
edhe këtë natë
edhe këtë natë
e di qe je pishman
po jo s'muj me ta falë
mo s'muj me ta falë
s'muj me ta falë


Ky tekst u dërgua nga colemiarKrusita Stafa
Publikimi: 05/11/2022
Orkestrimi: Berato
Produksioni: Berato
Teksti: Krusita, Lildon, Lorik
Mix: Berato
Master: RodKrusita - Pishman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pishman".
3. Video është e këngës "Pishman", por nuk këndohet nga Krusita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Krusita Stafa:


Komente 0