Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kthetrat - Nuk Ka Tjeter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Tjeter".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Tjeter", por nuk këndohet nga Kthetrat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kthetrat - Nuk Ka Tjeter  (Feat. Dashoni & B-Master)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dashoni

Featuring

B-Master

02/03/2009

2009-03-02T14:24:15+00:00Dashoni..

heren par kur t`pash dashuri une rash nuk ka
tjeter per mu per mu osht veq 1 vash ajo u kan
veq per mu per qata un e du veq 1 femer non kit
bot qe e kam dashuru shum e kam dasht se
mohoj kit pse u ndajtem palidhje kush e zuni
venin tem a je kan ti qajo qe pa mu ti sun flen
qe m`thojshe qdo nat as gjumi sum zen une ty shum
t`besova po kjo jet ish rren s`po muj me besu
po qishtu ish fati jem i kujtoj ato dit na dy
bashk kur jena kan a thu a e kujton kit
dashnijen ton sa her qe t`kujtoj ma shum
veten e lendoj edhe pse je pa mu me kurgjo
nuk ndrroj nashta per ty ka mar fund e
tash mum harru kur tum she udhes bohesh kishe
s`um she mu.

B-masTer..[reef..]

T`kujtoj ty kur jam taku kuptom se shum te du
ty nuk mundem me`t harru nuk ka tjeter ma per mu

T`kujtoj ty kur jam taku kuptom se shum te duuu
ty nuk mundem me`t harru nuk ka tjeter ma per mu

B-masTer..

Ti ke me egzistu gjithmon ne zemren tem edhe pse
je me tjeTrin apet te ti i kam ment po menoj per
ty po rahat sun po bona po sillnna posht e nalt
pi kujtoj ditet tona jom ul me 1 ven pe kujtoj
dashnijen tem qateher u kan koha ma e mir e
jetes tem tash cigaren e kam kall e qikjo
mu pom dhem po t`ndjej qe t`kom ngat e kit
zemer rahat spe len kjo jet pa ty pom doket
mu rrafsh edhe pse s`jom me ty endrroj mu
kan bashk per mu nuk ka femer ti jeton ne
zemren tem shpesh i thom shokve se ti je
dashnija jem at dashni qe e kom pas se
besoj se kam me gjet se ti je larg meje un veq
vet kom met ty tut kujtu s`po muna met harru se
pe sho qe pa ty qdo sen ka mbaru yyeeeaa

B-masTeer..[ ReeF..]..

T`kujtoj ty kur jam taku kuptom se shum te du
ty nuk mundem me`t harru nuk ka tjeter ma per mu

T`kujtoj ty kur jam taku kuptom se shum te duuu
ty nuk mundem me`t harru nuk ka tjeter ma per mu


Ky tekst u dërgua nga Linnchee`kr
Më Shumë Këngë Nga Kthetrat:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet