Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kthetrat - Nice Trip  (Feat. Dashoni & Don Ghetto)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Don Ghetto

Featuring

Dashoni

25/11/2008

2008-11-25T20:43:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nice Trip" kënduar nga Kthetrat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kthetrat i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kthetrat:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet