Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kthetrat - Dije Qe Ka Zot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dije Qe Ka Zot".
3. Video është e këngës "Dije Qe Ka Zot", por nuk këndohet nga Kthetrat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kthetrat - Dije Qe Ka Zot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/06/2012

2012-06-16T15:28:53+00:00(k.one):
dije qe ka zot aj kejtve na she
aj kejtve na ka ne dor
gjithmon maje men qe je ne dor te zotit
dihe qe ka zot e shok nuk ka ne dit sodit
kur ti je ma se shumti ne nxorr ti ke me met ne lloq
aj ty ta kthen shpinen se i ka ra shivi ne kallamoq
ti munesh njerin me vra e me mohu qe ka zot
weq herdo kur do para zotit ki me kajten me lot
aj ki ni tu than do pleq mos u ba dreq
ngoje nanen edhe baben se kurr nuk te bjen keq
hajde kallxom qa fiton nese dikun e therr
weq qa i kurit familjen edhe shkon drejt ne humner
bonu burr i vetdishem e vnoje gishtin ne kry
Se munesh me deshtu e kurr nuk shef drit me sy
mos lakmo senev te kqia mos luj me alltia
leje mangupllakin e kthehu ka xhamia
bone hine udhes keqe zor e ki me dal
mos ja kthe shpinen jetes se zoti te ka fal

ref:(don m1no):
tasht fillo mu pendu ti duhesh me menu
tasht nisja kaj me lot jeje dije qe ka zot *2

(mc.roni):
nese ki problem te mdhaja ski nevoj me u prish
mos pi marihan se bohesh sikur bish
zoti kejtve na shef aj kejve na ka ne dor
nese ki pak vetdije dije me perdor
hape zemren o vlla e meno pak ma mir
qat bab qe tka rrit mos e bir ne pozit shtir
nese te keqen e menon ajo tvjen ty
te vjen ka se prit e te qarrohen ata sy
qeli syt qoje kryt kshyre te nalt shqiptari jem
merre si kshillim qet mesazhin tem
duhesh me dit qe ka zot adeis mos u ba
dije qe ka zot e te lutna mos e moho

ref:(don m1no):
tasht fillo mu pendu ti duhesh me menu oho
tasht nisja kaj me lot jeje dije qe ka zot *2

(k.one):
mos lakmo ne pasuni se kurgjo nuk o aj sen
osht mir mu kan shnosh e mu kan mir me men?
jeta hec shpejt o shoq e permas kryt mos e kthe
leje ni shej te mir qe edhe fmia ne ta nje
jeta ska replay atje nalt e kena zotin
shok i keq asht aj qe ty ta fshin lotin
ishalla ma ki hatrin e kto fjal te hin ne kry
nese dikush bon keq ski nevoj me ja kthy

(Don m1no):
ati zoti ja kthen ty panika mos te zen
zoti te mirt i man ngat e te kqit i denon
kurr mos perzij pun me njerz arroganta
knaqu me njerz te mir e mos shko me banda
shoki nalu edhe ngo se pom doket skuke ne to
lute zotin met sill drit e te lutna mos u trano
e tasht ti po thu kjo jet se ish kurgjo
zoti nuk jep zot un shum mir kta pe shof yeaa

ref:(don m1no):
tasht fillo mu pendu ti duhesh me menu oho
tasht nisja kaj me lot jeje dije qe ka zot *2


Ky tekst u dërgua nga  zemra
Më Shumë Këngë Nga Kthetrat:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet