Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kthetrat - Athu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Athu".
3. Video është e këngës "Athu", por nuk këndohet nga Kthetrat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kthetrat - Athu (Feat. Don M1no)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2008

2008-12-30T10:25:07+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Athu" kënduar nga Kthetrat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Blero - Athu

Athu a je pendu
At mer malli si mu
Athuuu ka mbet
tek ti veq pak dashuri

A e din sa shum
me ty jam krenu
A edin sa shum
per ty jom lendu

Nuk ja vlejti
E di, por zemra
Veq ty t'ka ndi

Ref.:
E verteta shum pom dhemb
Ska ilaç per shpirtin tem
Ditet tona kan mbaru
Un kame humb e ti ske fitu

Zemra po e pranon
Loti po me tradhtone
Kur je n'pytje tii
Gjithçka ndryshon

Ref. x3:
E verteta shum pom dhemb
Ska ilaç per shpirtin tem
Ditet tona kan mbaru
Un kam humb e ti ske fitu

Mr.L - Athu

Po eci rruges vet kerkush sum bon shoqni qato qe pe du un ajo tjeter ka ka hi e deri kur mo kshtu une me vujt en ket jet pse spom don ajo mu me naj sen keq a mki vrejt a tkom ofendu naj sen a tkom malltretu me fjal ti e din qe tdu edhe kerkush sun um nal toka me qiell mu bashku un prap tye ko met dasht une ala jam qaj njeri edhe pse nuk jemi bashk..
ka me ardh ni dit qe te une ki mu kthy ishalla nuk bohet von e nuk ka koh mo per ty ti jeton pa mu e un jetoj pa ty un qdo dit zotit i lutna qe ti mue me mu kthy..
ni shikim um tranoj po leje senet e tjera un gjithmon t`shoh ty edhe kur vi anej ka dera ti a mshe naj her a jam veq i kalum per ty n`onderr tshoh shum shpesh ti pran meje tu u kthy..

ref.2x
kaloj dit tu shpresu veq per ty tuj menu athu tash ku je athu naj kush tka perqafu athu ki me mu kthy i lutna zotit veq per ty ala jam qaj i pari nzemer tem je veq ti..

po du me dit kush t`foli keq per mu
po du me dit pse pi meje je largu., qaj njeri qe paska fol per mu nuk ka dit kurgjo e pse bash mue ty.. mue ty me na nda.. kush nderhyri en ket jet pse um la kshtu mue t`shkret pse ike pa asni fjal athu kjo eshte e drejt nuk pe di ku kom gabu nuk e di ku kom sharru jam i largum prej jetes mo nuk ka koh per mu.. nuk e di ti a e din se qka osht mu dashuru a e ki provu naj her a veq e ki ni qahshtu mengjeset jan ka qelin fjalt e njejta tu i thon ka kalu ni koh qe me lot e kom la me dit qe per tye vdes qat veper qe tash e boj me dit qe takoj nalt un perniher fluturoj.. diqysh me dy mende athu neser se qka bohet veq zoti mun me dit se qysh Lindi sikletohet..

ref.3x
kaloj dit tu shpresu veq per ty tuj menu athu je naj ku athu naj kush tka perqafu athu ki me mu kthy i lutna zotit veq per ty ala jam qaj i pari nzemer tem je veq ti..
Më Shumë Këngë Nga Kthetrat:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë