Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kthjellu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Kthjellu është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Hera E Fundit". Në Prill 2006, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mundohem Te Harroj". Në Qershor 2006, Alban Skenderaj & Kthjellu marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Diçka". Në Maj 2007, Kthjellu marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Pafundesi". Në Dhjetor 2007, Kthjellu marrin pjesë në Festivali i 46-të në RTSH me këngën "Dhome". Në Prill 2007, Kthjellu mar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Mentor Haziri

Shto profile

zyrtare1


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

7me7

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Madd Dogs

Potpuri Me Bilbilat

Gillespie

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri

Tags: Kthjellu, Grupi Kthjellu, Mentori, Mentor Haziri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet