Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kthjellu - Pafundesi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"1"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00Edhe nje tjeter sonte erdhi
nuk mund ta shiqoja ne sy
ishte dicka qe me mungonte
ishe ishe ajo ti

Naten kur, te shiqoja ne gjume
qellimisht une mundohem te harroj
degjoj trupin tend duke thirr
si nje, si nje psheretime, e thelle
si nje, si nje lot qe rrjedh

(refreni)
Sikur ti, ti dhe vetem ti
te me merr, deri ne brendi
ti, ti dhe vetem ti
tme dergoje ne pafundesi
me dergoje ne pafundesi

Dikur ishim nje
dikur ishim nje
tani jemi ai dhe ajo
mundohesha te bind
mundohesha te bind
veten, se ti me nuk je
veten, se ti me nuk je

(refreni)
Sikur ti, ti dhe vetem ti
te me merr, deri ne brendi
ti, ti dhe vetem ti
tme dergoje ne pafundesi
me dergoje ne pafundesi

Sikur ti, ti dhe vetem ti
te me merr, deri ne brendi
ti, ti dhe vetem ti
tme dergoje ne pafundesi
me dergoje ne pafundesi


Më Shumë Këngë Nga Kthjellu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet