Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Edis Kuçi
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Kudd është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ku flet per jeten, pjesen me te madhe te se ciles e ka kaluar ne zone me shpresen se nje dit do arrij te realizoj endrren e tij. Jeton dhe vepron ne Europe. Më datë 19 Tetor 2019, Kudd, Kodra & Rizly publikojnë videoklipin "Real Life (Remake)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alban Asllani

DiabloMC

Lilnigga

Ralddi

Don E-C

Mc Kristi

Gyçe

Shonak

Enemy

Dizony


Tags: Kudd

Krijo Një Kartolinë