Kudret Ismaili
Kudret Ismaili
Kudret Ismaili
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Kudret Ismaili është këngëtar i njohur. Më datë 31 Maj 2013, Kudret Ismaili publikon videoklipin "Kurbeti".

Më datë 15 Nëntor 2019, Kudret Ismaili publikon videoklipin "Nje Puthje E Jotja Sa Nje Shishe Verë".

Më datë 5 Qershor 2020, Kudret Ismaili & Fjoralba Zeqollari publikojnë videoklipin "Do Te Marre E Mos Beje Naze". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

Më datë 23 Prill 2021, Kudret Ismaili publikon videoklipin "Vajza Ime Drita Ime". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0