Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kujta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 20 Nëntor 2015, Kujta publikon videoklipin "Gabova". Më datë 3 Korrik 2016, Kujta publikon videoklipin "Stop Nuk Ke". Më datë 16 Korrik 2016, Kujta publikon videoklipin "Jam Shqiptar". Më datë 6 Gusht 2016, Kujta publikon videoklipin "Fjalët E Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arsen Mani

Durim Domnaku

Nikollë Berisha

Dardan Restelica

Misol Fasa

Hakif Krasniqi

Ylberi

Ervin Liza

Afrim Rama

Vesel Kryeziu

Tags: Kujta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet