Kujtim Aliu
Kujtim Aliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Kujtim Aliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtari Kujtim Aliu, më datë 7 Shkurt 2014, ka publikuar edhe videoklipin e tij të parë të këngës “Duro Zemër”. Me tekst të Fatbardha Kadriut dhe muzikë e orkestrim të Artit, “Duro Zemër” është balada të cilën Kujtimi e ka zgjedhur për të debutuar në skenën muzikore. Ai ka thënë se kjo këngë i ka fjetur në zemër dhe për këtë arsye ka vendosur që t’ia bëjë edhe spotin. “Mua më pëlqejnë shumë baladat dhe në momentin e parë që e kam parë teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0