Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Aliu - Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku mbet ajo dashni
ku mbet jo nuk e di
sa tkam dash sa tkam dasht
pot tregon kjo veq dashni

Dashnia inat
Lot dhimbje lot permall
nuk e di nuk e di
qdo kujtim me ty du me kall

Ref 2x haram ty haram tkoft
dashnia qe ta dhash
keit i lash kurgjo sthash
per dikan qe sme ndejn tash

E prap si per inat
Tkam mendje qdo nat
Se pa ty se pa ty
Po ndihem teper i thatë

dashnia inat
lot dhimbje lot permall
nuk e di nuk e di
qdo kujtim me ty du me kall

Ref2x Haram ty haram tkoft
dashnia qe ta dhash
keit i lash kurgjo sthash per
qe sme ndejn tash


Ky tekst u dërgua nga Jetmir LubovciKujtim Aliu
Publikimi: 26/12/2017


Kujtim Aliu - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Kujtim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Aliu:


Komente 0