Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kujtim Beqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Gorishove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kujtim Beqaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Ka marr pjese ne disa koncerte ne Greqi. Më datë 25 Shtator 2017, Kujtim Beqaj publikon videoklipin "Ne Kurbet Dasmen E Ben". Më datë 31 Maj 2019, Kujtim Beqaj publikon videoklipin "Vellai Ngelet Taban"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dorian Matlija

Adi Sipri

Ermir Taja

Dr.Rabbit

Lekssi

Ralien

Albo 06

Brave-L

Dhimiter Disho

Sazan Mecani

Tags: Kujtim Beqaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet