Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Presheve 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Kujtim Ibrahimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ai eshte nga Presheva jeton ne Belgjike prej vitit 1998. Me muzikë ka filluar të merret qysh në fëmijëri, e ka trashëgim nga familja, nga vëllezërit e dajallarët e tij. Tregut muzikor shqiptar përditë i shtohen emra të rinjë, këngëtar që kanë për synim të sjellin këngë sa më të bukura, të atilla që i pëlqen publiku, është ky Kujtim Ibrahimi. Ky emër shumë shpejtë do të jetë familjar për secilin, pasi Kujtim Ibrahimi po punon fortë për sukses në m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hala Osmanollaj

Armend Shabani

Mark Gojani

Merki Buduri

Pleurant Aliti (Landi)

Valdrin Durmishi

Ismet Aloshi

Bashkim Marash Krasniqi

Big Boy Niti

Alba G

Tags: Kujtim Ibrahimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet