{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Kujtim Kamberi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1974, Kujtim Kamberi merr pjesë në Festivali i 13-të në RTSH me këngën "Gëzimin E Mbajmë Në Zemër". Në Dhjetor 1976, Adriana Ceko & Kujtim Kamberi marrin pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Fshati I Ri". Në Dhjetor 1979, Kujtim Kamberi merr pjesë në Festivali i 18-të në RTSH me këngën "Bijtë Tanë Shkojnë Ushtarë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0