Audio

Kujtim Pone & Selman Kaja - Ne Fushe Te Janines  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/04/2013

2013-04-21T20:38:51


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Fushe Te Janines" kënduar nga Kujtim Pone & Selman Kaja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kujtim Pone & Selman Kaja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kujtim Pone: