Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Pone & Selman Kaja - Te Guri Mermerit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/01/2019

2019-01-05T17:10:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Guri Mermerit" kënduar nga Kujtim Pone & Selman Kaja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kujtim Pone & Selman Kaja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kujtim Pone:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet