Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Prodani - Si Lule Maji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Kam nje vajze ne rrugen time
rritur jam me te
ka plot gaz e endrra jet e saj
dhe ne rruge me shok e shoqe
fqinjen shoh gjithmone
ndaj gezimin bashk me ta ndaj

Kam nje vajze ne rrugen time
rritur jam me te
ka plot gaz e endrra jet e saj
dhe ne rruge me shok e shoqe
fqinjen shoh gjithmone
ndaj gezimin bashk me ta ndaj

Nje dite une asaj
i thashe se te dua
si nje lule maji
cel ajo per mua
Nje dite une asaj
i thashe se te dua
si nje lule maji
cel ajo per mua

Dhe te dy se bashku ecim
si gjith shok tane
nje rrug plot me endrra krah per krah
ne kete rruge si shok e shoqe
gjithmone do te shkojme
dhe me endrra qe celin perhere

Nje dite une asaj
i thashe se te dua
si nje lule maji
cel ajo per mua
Nje dite une asaj
i thashe se te dua
si nje lule maji
cel ajo per mua

Nje dite une asaj
i thashe se te dua
si nje lule maji
cel ajo per mua
Nje dite une asaj
i thashe se te dua
si nje lule maji
cel ajo per mua


Ky tekst u dërgua nga Colemiar

Kujtim Prodani - Si Lule Maji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Lule Maji".
3. Video është e këngës "Si Lule Maji", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:


Komente 0