Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kujtim Prodani - Bardhesi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bardhesi".
3. Video është e këngës "Bardhesi", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kujtim Prodani - Bardhesi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"100 Kenget E Shekullit Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

03/06/2016

2016-06-03T21:31:43+00:00sonte ne te dy vallezojme bashk
bie bor cbardhesi
neper vezullim syte e tu sec kerkojne syte e mi
eja nje cast te dalim bashk nata e bardhe po na fton bora mbi rruge paqe sjell e qet ajo zbardheron
topa bore hedhin shoket tan
bore e bardh cbardhesi
ne secilin top qe te dergoj te dergoj dashuri
qenka shume bardh sonte kjo nate
bie bore cbardhesi
eja sonte ne te dalim bashk cbardhesi bor qendrim
(2 here)"eja ne heshtem per nje cast
heshtem te dy nen nje bli
nen vezullime syt e tu kerkojn sot syt e mi
topa bore hedhin shoket tan bor e bardh cbardhesi
ne secilin top qe te dergoj te dergoj dashuri"
eja nje cast te dalim bashk nata e bardh p na fton
bora mbi rruge paqe sjell e qet ajo zbardheron
topa bore hedhin shoket tan bor e bardh cbardhesi
ne secilin top qe te dergoj te dergoj dashuri
bie bore cbardhesi
te dergoi dashuri
bie bore
eeeeeee bieeee booooore
cbardhesi


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet