Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kujtim Prodani - Ti Ishe Kryeveper

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ishe Kryeveper".
3. Video është e këngës "Ti Ishe Kryeveper", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kujtim Prodani - Ti Ishe Kryeveper  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Shpirt I Trazuar"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

28/12/2010

2010-12-28T08:10:16+00:00ZONJË FISNIKE DHE E ËMBËL!
O DRITË QË VETËTIN NË QELQE!
KANË THËNË QË JETA ËSHTË NJË ËNDËRR.
E JONA, S’ISH DHE AQ E KEQE.

PO SHPIRTI IM S’E NJEH PENDESËN
DHE PSE PËR GJUMË SYRI M’U SHUA.
GJITHMONË TI NGRIHESH MBI HARRESËN
SI NJË STATUJË E LARTË FLORIRI.

E KUSH DO TË ISHTE VALLË AI BURRË
T’I HIDHTE SYTË NJË GRUAJE TJETËR!
NUK DO T’I SHKONTE MENDJA KURRË
SE ISHE TI: KRYEVEPËR!

TI KE QENË NË JETËN TIME,
ÇDO ORË TË NATËS E TË DITËS.
TI ISHE FLAKË VETËTIME,
POR UNË NUK ISHA RRUFEPRITËS.

DHE UNË QËNDROVA KREJT ZBULUAR
PËRBALLË RRUFESË QË FLAKËRINTE,
NDAJ FUNDI IM I MERITUAR
NGA VETËTIMAT DO T’MË VINTE.


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet