Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kujtim Prodani - Rrebelja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrebelja".
3. Video është e këngës "Rrebelja", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kujtim Prodani - Rrebelja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Shpirt I Trazuar"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

Asnjë Koment

17/11/2011

2011-11-16T23:00:00+00:00REBELJA
M’U MËRZIT PËRKËDHELIA.
SI NJË KUKULL NË KUTI!
M’U MËRZITËN PSHERËTIMAT:
MOS MË LER! DO VDES PËR TY!

M’U MËRZIT GJITHË KY SHKËLQIM.
QETËSI KAQ E PRARUAR!
PO SI NUK PATE NJË SHPËRTHIM,
A NJË ÇAST TË REBELUAR?

PO TA KTHEJ KËTË UNAZË,
QË MË RRI SI ROBËRI.
S’DUA ËNGJËJ TË MË NDJEKIN
DUA PAS TË KEM NJË XHIND.
DO JETOJ SI NJË KAPRUA
DO SUNDOJ MBI ÇDO LUADH
NATËN FERRIT PËR ÇUDIRA
DO T’I VJEDH NJË MËKATAR!

MUND TË BIE, MUND TË NGRIHEM,
SE NË LUFTË E DASHURI,
KA FITUES E TË HUMBUR,
KA KURORË E SHARP TË ZI !


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet