Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kujtim Prodani - Digjem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digjem".
3. Video është e këngës "Digjem", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kujtim Prodani - Digjem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Alda Bida

Këngë e albumit:

"Shpirt I Trazuar"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 50-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

26/12/2011

2011-12-25T23:00:00+00:00Rrugës endem kot,
nuk di pse ty po të kërkoj?!
S’di se ç’paskam sot!
Dëshirë për trupin tënd të ngrohtë!

Pyetje paskam shumë.
Dyshimet, oh sa më mundojnë!
Veten e njoh mire,
por ja, njeriu dhe ndryshon.

Dhe eci përmes erës,
aromën tënde era sjell.
Mbi supe ndjej dhe shiun
Që tek ti më sjell.

Le të rrimë bashkë këtë natë
e të dëfrejmë, unë dhe ti,
derisa mëngjesi të vijë. Të dy!

Pyetje nuk kam më,
në krahët e mi kur të shtrëngoj.
Digjem unë me ty,
pa ty unë digjem, po njësoj.

Dhe eci përmes erës…


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet