Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Prodani - Me Sytë Nga Dera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

S'e di si m'u kujtove.
Mesnate eshte. Teper vone.
Nga dera syte une prape i hedh, prape i hedh,
Se ti mos vjen. Eshte vone.

Ne dhome tymi i cigares,
Merzine me shume ma shton.
As gjumi sonte nuk me merr,
E zgjuar rri...
S'e di cfare kam. S'e di.

Me kot harxhojme minutat,
Veten kot e lendojme,
Qe ne endrra njeri-tjetrin,
Naten vone, naten takojme.
Adresat kemi humbur,
Telefonat s'tingellojne,
Me telefonat, jo! Eshte vone.

Keshtu e paska jeta!
E ndodh te jete e padrejte.
Nje tjeter grua dashuron,
Nje tjeter merr,
E nje tjeter te do vertet!


Kujtim Prodani - Me Sytë Nga Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Sytë Nga Dera".
3. Video është e këngës "Me Sytë Nga Dera", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:


Komente 0