Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kujtim Prodani - Pa Ju Jam Asgje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ju Jam Asgje".
3. Video është e këngës "Pa Ju Jam Asgje", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kujtim Prodani - Pa Ju Jam Asgje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Anila Varfi

Këngë e albumit:

"Shpirt I Trazuar"

Komente

Asnjë Koment

18/03/2013

2013-03-18T11:22:25+00:00Jam i lumtur që ju kam
miq të mi, të vërtetë!
Erdhi koha që të themi:
Dikur dimrin bënim verë!

Kur ne dimrin bënim verë,
moshë e bukur, mosha jonë !
Bashkë me ju, unë o miq,
ndaja qejfet e rinisë.

Por veç vitet shpejt kaluan
kohën prapa s’e kthejmë më.
Veç një gjë unë kam kuptuar,
se pa ju unë jam asgjë!

Miq të mi, miq të dashur,
bashkë të ngremë një dolli.
Ju jap zemrën e ju paça!
Rroftë e bukura miqësi!


Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet