Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kujtim Prodani & Anita Take - Shpirtin Tend Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirtin Tend Dua".
3. Video është e këngës "Shpirtin Tend Dua", por nuk këndohet nga Kujtim Prodani & Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kujtim Prodani & Anita Take - Shpirtin Tend Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Arben Duka

Këngë e albumit:

"Shpirt I Trazuar"

Komente

Asnjë Koment

18/03/2013

2013-03-18T11:22:25+00:00Ta dua erën,
Fjalën ta dua,
ta dua buzën,
ma puth mua.
Ta dua emrin,
Gërmat ia dua,
por mbi të gjitha
shpirtin tënd dua.

Nuk e kuptoj,
është natë a ditë?
Koha për ne s’ka kuptim.
U mblodhën bashkë gjithë Perënditë,
e të bënë ty, miku im.

Tek ty unë gjej,
çfarë më mungon.
Tek ty unë gjej një dashuri,
që kurrë s’mbaron!
S’ka midis nesh,
s’ka ekuacion,
s’ka të panjohur X,
as ypsilon.

Nuk e kuptoj...

Teksti: Arben Duka

Më Shumë Këngë Nga Kujtim Prodani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë