Kujtim Shahini
Kujtim Shahini
Kujtim Shahini
  • Vendlindja:
  • Ferizaj
  • Jeton në
  • Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Kujtim Shahini është këngëtar i njohur. Më datë 23 Prill 2015, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Mbretereshe E Shqiperise".

Më datë 17 Tetor 2015, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Mengjesi Pa Ty".

Më datë 13 Shkurt 2016, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Pse".

Më datë 28 Maj 2016, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Merre Zemren".

Më datë 17 Dhjetor 2016, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Nuk E Prita".

Më datë 30 Shtator 2017, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Me Ke Vra".

Më datë 7 Mars 2018, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Akull".

Më datë 10 Prill 2019, Shemi (Ilirët) & Kujtim Shahini publikojnë videoklipin "Sa E Kam Dashte". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku.

Më datë 30 Janar 2023, Kujtim Shahini publikon videoklipin "Zoti E Paska Shkru". Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0