Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Biba - Nga Fati S'mundesh Me Ikë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se di zemer sonte
se qfr kamm qka
kam zemer krejt du
me ti than ndoshta
neser do bahem pishman
po sonte e jotja dua tjam
ndoshta neser do bahem pishman
por santee jotja dua tjam.

2 Ref:
Sa shumm te kam prit
qe te vish tek un nje dit
gjithmon e kam dit nga
fati smundesh me ik.

Eja perqafom o shpirti im
se kjo nat nuk dot ket mbarim
2:per asgj ti sonte mos mendo
falmi buzet e me dashuro.

2:Sa shumm te kam prit
qe te vish tek un nje dit
gjithmon e kam dit nga
fati smundesh me ik.

Asnjeher nuke kam mendu
Se ne dy prap kemi mu takuu
2:o sa shum me paske dashuru
te shoh sonte ne syt e tu.
Ref
Sa shumm te kam prit
qe te vish tek un nje dit
gjithmon e kam dit nga
fati smundesh me ik.


Ky tekst u dërgua nga Fatushe

Kumrije Biba - Nga Fati S'mundesh Me Ikë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Fati S'mundesh Me Ikë".
3. Video është e këngës "Nga Fati S'mundesh Me Ikë", por nuk këndohet nga Kumrije Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Biba:


Komente 0