Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Biba - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte nata sjell kujtim
harmoni ne zemren time
do vallzoj e nuk do rri
maturant o djal i ri

Anemban ju maturant
qe kete nat e keni prit
hyni dilni neper valle
si sorkadhe dhe petrit

REF x2
Eja sonte ti me ne
shok e shoqe po me thrrasin
maturante je e re
varget tua po kercasin

Sa shum zemra po gufojn
maturantet po festojn
djali i ri dhe nje syshkruar
ne kete nate te paharruar
edhe une jam bashk me ju
po ju them edhe njehere
maturante kam qellu
sikur sonte asnjeher

REF x4
Eja sonte ti me ne
shok e shoqe po me thrrasin
maturante je e re
varget tua po kercasin


Ky tekst u dërgua nga RINESA JASHARI

Kumrije Biba - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Kumrije Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Biba:


Komente 1