Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa - Nane E Mjera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cjan kto kpuce oj nane e mjera
pse cdo dite i lan me lot
jan te djalit bija ime
kur e morren i ran ne toke

ti oj moter pse rrin te dera
qan vajton me shume
me shum mall
pres vellaun o une e mjera
shpirti motres a je gjall (2x)

ti mor djal pellumb i bardh
cka po pret te ajo molle
mami babi kan per t'ardhe
une sivjet do t'shkoj ne shkolle

thot theranda drenica e gjakova
pa djemt tane jo nuk ka liri
dhimbje t'madhe ka gjith kosova
ku i kam djemt o shkja oj zi (4x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kumrije Mustafa - Nane E Mjera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nane E Mjera".
3. Video është e këngës "Nane E Mjera", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:


Komente 0