Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa - Pranverat Shkojne E Vijen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pranverat shkojn e vijn
ti mua s'mu ktheve ma
te lumtur ishim ne te dy
kjaj e mjera kjaj me za

qaj moj zemer e mallkuar
lutju perendise
zemra ime te kerkon
te me kthehesh ti (2x)

shum nat t'gjata rri pa gjum
shum fjal t'embla i kujtoj
ledhatime te pafund
gjitha ne vujtje mi shendrron

qaj moj zemer e mallkuar
lutju perendise
zemra ime te kerkon
te me kthehesh ti (2x)

te kerkon kjo zemra mjer
te kerkojn kta sy me t'pa
presin krahet n'perqafim
kthemi t'lutem si me par

qaj moj zemer e mallkuar
lutju perendise
zemra ime te kerkon
te me kthehesh ti (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kumrije Mustafa - Pranverat Shkojne E Vijen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranverat Shkojne E Vijen".
3. Video është e këngës "Pranverat Shkojne E Vijen", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:


Komente 0