Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Luje Vallen Mos U Ndal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Vallen Mos U Ndal".
3. Video është e këngës "Luje Vallen Mos U Ndal", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Luje Vallen Mos U Ndal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Besim Krasniqi

08/01/2015

2015-01-08T12:02:16+00:00BESIMI
Luj luj mos u n'dal
luj luj me mukarshi
m'bushma zemren
me dashni

luj luj mos u n'dal
sa t'mir zoti t'paska fal
luj luj me mu karshi
m'bushma zemren me dashni

luje belin me sevda
se kjo nat nuk kthehet ma
hajde luj o shpirti im
sille doren pa pushim (2x)

luje belin me sevda
se kjo nat nuk kthehet ma

luj luj mos u n'dal
sa t'mir zoti t'paska fal
luj luj me mu karshi
m'bushma zemren me dashni (2x)

KUMRIJA
kam me lujt or djal per ty
e kurr fjalen s'ta baj dy
s'ta prish qefin per nje loj
ty per jet te dashuroj (2x)

luj luj hiq pa n'dal
bukuri zoti m'ka fal
luj luj veq per ty
ta m'bush zemren me dashni (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet