Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuse Sot Po Shkoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


BESIMI
bi me fjet e s'me ze gjumi
c'me mundon nuk e di
cjan kto halle ce m'kapluan
mendoj tani

cjan kto halle ce m'kapluan
mendoj tani

nene moj nena ime
nuse ajo shkon
pa at vajz zemren
s'mund ta rehatoj (2x)

Kumrija
mos ja prish syrin djalit
ce ma fali ne mengjez
sec me therri dicka n'zemer
un tha per ty vdes

sec me therri dicka n'zemer
un tha per ty vdes

nene moj nena ime
nuse sot po shkoj
pa at djal zemren
s'mund ta rehatoj

nene moj nena ime
erdh koha me u n'da
amanet mso qaj per mua
shpesh do te vij me t'pa


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuse Sot Po Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Sot Po Shkoj".
3. Video është e këngës "Nuse Sot Po Shkoj", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:


Komente 0