Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Gezohet Nana E Baba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ne ket nat te bukur sonte
dojna me kendue
na ka ardhe e gjithe shoqnia
me ne asht tuj gzu

o gezohet nana e baba
gezonu ju bija
ne ket dasem shum te madhe
qesh edhe shtepia

e bjer tupani
edhe qiftelia
e gzohet nana baba
gzohet gjith shoqnia
e gjith shoqnia

u ndez vallja u dogj shamija
oh sa shum shyhret
po gezon halla e daja
per nipin e vet

o n'dricojn yjet
per ciftin e ri
po kendojm tegjith se bashku
o per krejt shoqnin

e bjer tupani
edhe qiftelia
e gzohet nana baba
gzohet gjith shoqnia
e gjith shoqnia


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Gezohet Nana E Baba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gezohet Nana E Baba".
3. Video është e këngës "Gezohet Nana E Baba", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:


Komente 0