Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuk Mendoj Se Po Me Mashtron Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ban hajgare ti me mue
shokt e mi moj m'kan kallxue
mendjen qik e paske n'drrue
e mke rrejt e mke mashtrue

mendjen qik e paske n'drrue
e mke rrejt e mke mashtrue

vec me interes e
jo nga dashuria
cenkem dasht me hile
kan faj mend e mija (2x)

mendje madhe m'ke cellue
para syve m'ke mashtrue
eh pa bes moj shpirt katile
m'paske dashur vec me hile

eh pa bes moj shpirt katile
m'paske dashur vec me hile

vec me interes e
jo nga dashuria
cenkem dasht me hile
kan faj mend e mija (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuk Mendoj Se Po Me Mashtron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mendoj Se Po Me Mashtron".
3. Video është e këngës "Nuk Mendoj Se Po Me Mashtron", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:


Komente 0