Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kumrije Mustafa - Nusja E Sotit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja E Sotit".
3. Video është e këngës "Nusja E Sotit", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kumrije Mustafa - Nusja E Sotit  (Feat. Besim Krasniqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Besim Krasniqi

08/12/2017

2017-12-08T18:54:09+00:00[Besi:]
O moj nuse apot rrihet
kallxo kafja apot pihet
ukall shpija u kall mali
apot kqyret seriali

[Kumrija:]
Valla hiq nuk po ma dojka
edhe dita nuk po shkojka
e kam vjerren per marak
i ban punt kapak ka pak

[Besi:]
Ma moj nuse se gjyna
vjerra punt ty meti ba
mashalla u patem gzu
Nusja hajrit ka qellu

[Kumrija:]
Nalu pak bre o ti njeri
qu kadale dheze kerrin
leje nanen qka mej ba
punt e veta ajo I ka

[REF.:]
Kuku nusja sotit
hiq nuk do me ni
kuku pasha zotin
mjer per kta vjerri
nuset si mbretnesha
burri emrin burr
e ka kap dashnija
von si bahet kurr

[Besi:]
Kallxo zemer qka pot bahet
qka pot pihet qka pot hahet
kupot shkojet ku ja msyna
ku po don shkojna e rrina

[Kumrija:]
Valla mir e ke bre zemer
se ske marr ti qka do femer
qu e dalim shkojm naj kun
smuj me prek sod as ni pun

[REF. 2X:]
Kuku nusja sotit
hiq nuk do me ni
kuku pasha zotin
mjer për kta vjerri
nuset si mbretnesha
burri emrin burr
e ka kap dashnija
von si bahet kurr


Ky tekst u dërgua nga Serbija
Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet