Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kunder Dhuna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kunder Dhuna është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Qershor 2004, Kunder Dhuna nje rep grup nga Gjakova marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Tash Kunder Dhuna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kamikaza-T

ETB 57

Septics

Forty Oz

Gravity Albania

Master Bass

2faces

T.A.R

E'7

New Stars

Tags: Kunder


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet