Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kurora Labe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kurora Labe është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Në vitin 2009, Kurora Labe publikojnë albumin "S'me Del Mall I Kenges"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentS'me Del Mall I Kenges (2009)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ansambli Çipini

Grupi Polifonik I Dukatit

Grupi Polifonik I Mallakastres

Grupi Polifonik I Bençes

Jehona Labe

Polifonia Labe

Grupi Ergjëria

Grupi I Pleqve Të Himarës

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Tags: Kurora Labe


Komente mbi këtë artist